חברמי נוסד כדי להיות ה"חברים מהתעשייה" של מי שנמצא מחוץ למועדון - מתוך אמונה שהעצה הנכונה בתחילת הדרך יכולה לעשות הבדל שמשנה חיים.

תעשיית ההייטק בנויה על "חבר מביא חבר". מועדון של אנשים שכל החבר'ה שלהם עובדים בחברות המתחרות. הם מדברים, משווים, לומדים - וככה יכולים מהר מאוד להבין איך להסתדר. לא לכולם יש את האפשרות הזאת. הרבה נכנסים בלי ידע, כשאין להם את מי לשאול.

בחור ובחורה מדברים - קצת עלינו

הכל התחיל...

בפוסט קטן באמצע תקופת הקורונה, שהציע באופן צנוע עזרה אם מישהו מחפש עבודה בתכנות כרגע. שטף של תגובות לא איחר לבוא. מאות פניות תוך ימים בודדים. אבל ביניהן, קרה דבר באמת מפתיע - הודעות מאנשים שרוצים להצטרף לעזור. מתכנתים מנוסים, שכבר "השיגו את שלהם" פתאום באו וביקשו לתת מהזמן שלהם כדי לעזור לאחרים. לא בשביל שום תמורה, לא כי מישהו ביקש - אלא מתוך רצון לעזור.

הרצון לעזור שמניע את חברמי מתבטא קודם כל בשמירה אינטנסיבית מפני אינטרסים זרים. העדיפות מספר אחת היא לתת לאנשים את התשובות שנכונות להם - ולא לאף אחד אחר. בלי לקבל עמלות, אחוזים, או תמורות - העדיפות הראשונה היא תמיד קודם כל לעזור למי שמולך.

בקיצור, חברמי זו קבוצה של מתנדבים עם ניסיון בהייטק, שעוזרים לתת את הכלים שלא מלמדים באוניברסיטה - איך לנווט בעולם העבודה, מעבר לידע המקצועי עצמו.

הערכים שמנחים את חברמי

העצמה - אייקון

העצמה

תרומה לקהילה - אייקון

תרומה לקהילה

מקצועיות - אייקון

מקצועיות

הדרכה והכוונה - אייקון

הדרכה והכוונה

חברמי מורכב מהרבה מתנדבים, אבל הוקם על ידי

סלביק ניימר

סלביק ניימר

גל דרוקר

גל דרוקר

ערן ליפשיץ

ערן ליפשיץ

גל דרוקר

גל דרוקר

סלביק ניימר

סלביק ניימר

ערן ליפשיץ

ערן ליפשיץ

דילוג לתוכן